Hakkımızda

Kartal Sandalye, 1996 yılından beri kesintisiz olarak müşterilerinin isteğine cevap vermek ve üretim kapasitesini, kalitesini arttırmak amacıyla sektördeki yatırımlarına devam etmektedir.

150’nin üzerinde model çeşitlerimizle sektörde geniş bir ürün yelpazemizi bulundurarak Kartal Sandalye olarak, kalite ve sürekliliği arttırma konusunda yenilikleri takip ederek yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle yoluna devam etmektedir. İskelet, cilahane, döşeme ve paketleme alanlarını kendi bünyemizde bulundurarak müşteri ihtiyaçlarına hızlıca cevap vermekteyiz

Misyonumuz
1996 yılından bugüne İstanbul Anadolu yakasında mobilya sektöründe hizmet veren Kartal Sandalye , kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayış ile mobilya üreticileri ve satıcıları için iyi bir tedarikçi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ürünlerinde kalite, fiyat ve zamanında teslimat politikasını benimseyen firmamız İstanbul’un nemli hava şartlarının çok olmasına rağmen en kuru ağaçlardan ürettiği, Alman Würth Tutkallarını cila grubunda ideal boya gruplarını, döşeme grubunda ise Nova Sünger ürünlerini kullanmaktadır.

Vizyonumuz
Sürekli gelişen dünya pazarında sandalye konusundaki gelişmeleri en iyi şekilde takip eden, pazardaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan ve açıkları en iyi şekilde görürerek yerinde ve zamanında müdahale eden otorite olarak kabul edilen bir sandalye üreticisi olmaktır.

Amacımız zamana karşı koymak değil, onunla yarışmaktır.

X